szybkie pożyczki online

Szybkie pożyczki online – Hapi pożyczka

Szybkie pożyczki online do 15000 zł – szybki wniosek, lekka rata

Szybkie pożyczki online – Pożyczka na raty online w hapipożyczka to minimum formalności, maksimum wygody i pieniądze, które błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie. Sprawdź sam, że pożyczanie pieniędzy nigdy jeszcze nie było tak łatwe!

Potrzebujesz pieniędzy i chciałbyś je spłacić w dogodnych ratach? Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystasz z oferty hapipożyczki, a wkrótce będziesz mógł cieszyć się pieniędzmi na swoim koncie bankowym. Mamy dla Ciebie nawet 15 000 zł, które możesz spłacać maksymalnie przez 24 miesięce. Już teraz wybierz kwotę, której potrzebujesz i najlepszy dla Ciebie okres spłaty!

Zależy Ci na tym, żeby miesięczne obciążenie Twojego domowego budżetu było jak najmniejsze? Możesz łatwo sam dobrać wysokość miesięcznej raty, wydłużając odpowiednio okres spłaty. Nie potrzebujesz stosu dokumentów i nie musisz stać w kolejce do naszego doradcy. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Oto, w jaki sposób możesz łatwo zaciągnąć pożyczkę na raty online w hapipożyczki.

Jak wygląd proces wnioskowania o szybką pożyczkę online na raty miesięczne?

Zrezygnowaliśmy ze skomplikowanych formalności, niezrozumiałych procedur i zawiłego procesu pożyczkowego. Stawiamy na prostotę, szybkość i bezpieczeństwo. To oznacza, że w hapipożyczki pożyczysz pieniądze równie łatwo, jakbyś robił zakupy w sklepie internetowym. Kilka kliknięć i po wszystkim!

Składanie wniosku o pożyczkę na raty online zaczyna się od skorzystania z naszego kalkulatora pożyczkowego. Dzięki niemu możesz szybko określić, ile gotówki potrzebujesz i jaki okres spłaty będzie dla ciebie najlepszy. Możesz w łatwy sposób sprawdzić różne warianty pożyczki, zmieniając kwotę lub okres spłaty. W ten sposób znajdziesz najkorzystniejszą dla siebie opcje z ratą miesięczną, która będzie bezpieczna dla Twojego domowego budżetu.

Kolejny krok to rejestracja w naszym systemie i utworzenie profilu użytkownika. Oczywiście ten etap jest konieczny tylko wtedy, gdy zaciągasz u nas po raz pierwszy pożyczkę. Jeśli jesteś naszym stałym klientem, zapewne doskonale znasz już proces składania wniosku o szybką pożyczkę online. Wtedy po prostu logujesz się do panelu klienta, podając login i hasło

Co jeśli jestem nowym klientem?

Będąc nowym klientem, musisz zarejestrować się w naszym systemie. Kliknij przycisk „Chcę pożyczkę” pod kalkulatorem pożyczkowym. Zostaniesz przeniesiony na nową podstronę, gdzie powinieneś wybrać link „Poznajmy się” (będzie nam bardzo miło!).

Teraz musisz wypełnić krótki formularz. Trzeba w nim podać imię i nazwisko, adres e-mail (nie będzie go można zmienić w przyszłości), numer telefonu komórkowego i numer PESEL. Musisz jeszcze podać własne hasło do Strefy Klienta (minimum 8 znaków – cyfry, wielkie i małe litery). Nie potrzebujesz dodatkowych dokumentów poza aktualnym dowodem osobistym.

Po rejestracji i przesłaniu wniosku o szybką pożyczkę online przetworzymy Twoje zgłoszenie, a decyzję prześlemy na Twoją pocztę e-mail. Po akceptacji wniosku musisz jeszcze potwierdzić swój rachunek bankowy. Wybierz na naszej stronie www bank, w którym masz konto. Zostaniesz przekierowany do bramki płatności, gdzie będziesz mógł zrobić przelew na 1 zł ze swojego konta. Oczywiście zwrócimy Ci tę złotówkę. Taki przelew zweryfikuje Twoją tożsamość i Twój rachunek bankowy.

Ile się czeka na przelew kwoty pożyczki?

Staramy się działać ekspresowo. Doskonale wiemy, że pieniędzy możesz potrzebować do uregulowania pilnych wydatków. Dlatego właśnie skróciliśmy procedurę pożyczkową do minimum. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie błyskawicznie. Nie musisz czekać kilku dni jak w niektórych bankach. Na nasz przelew możesz czekać niekiedy tylko kilkanaście minut. Wszystko zależy od tego, w jakim banku masz konto osobiste, i od sesji przychodzących w tym banku.

Kto może wnioskować o szybkie pożyczki online na raty?

Nie mamy restrykcyjnych wymagań wobec naszych klientów. Z naszej pożyczki możesz korzystać, gdy: 
•  masz obywatelstwo polskie, 
•  jesteś pełnoletni (wystarczy zatem 18 lat, a nie 21, jak u niektórych pożyczkodawców), 
•  posiadasz rachunek osobisty w banku, 
•  masz ważny dowód osobisty,
•  dysponujesz aktywnym telefonem komórkowym. 

Pamiętaj także, że musisz mieć regularny dochód.

Już dziś sprawdź, jak łatwo zaciąga się pożyczkę na raty online w hapipożyczki. Zapraszamy! 

Kliknij i weź hapipożyczkę

Zobacz inne pożyczki i chwilówki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *